Ždiarska - Nad jazerom - 3 izbový byt

Ždiarska – Nad jazerom – 3 izbový byt

  • Košice
  • Predaj
  • 66 m2

Real Estate House Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom na ulici Ždiarska v Košiciach.

Rozloha bytu: úžitková plocha 66m2. Balkón 3,5m2.

Byt sa nachádza na ideálnom 2. poschodí bytového domu a prešiel postupne kompletnou rekonštrukciou. Kompletná rekonštrukcia bola ukončená v roku 2020 s použitím kvalitných materiálov – BAUMIT, WEBER TERRANOVA, KERAMIKA SOUKUP, DECODOM.

Okrem spálne sú vo všetkých izbách znížené sadrokartónové podhľady, v obývačke sú navyše led-pásy, rovnako ako vo vstupnej chodbe a chodbe do kuchyne. Ledky na chodbách spína pohybový senzor. V spálni a vo vstupnej chodbe sú priestranné vstavené skrine.

Podobne kompletne bol obnovený bytový dom (zateplenie 15cm minerálna vlna, nové výťahy, vynovené spoločenské priestory, strecha). Občianska vybavenosť: Všetko podstatné na dosah ruky (zastávka MHD /električky + autobusy/, Billa, Tesco, nákupné centrum, fitnescentrum, pošta, poliklinika, polícia, kostol, neďaleko jazero, cyklochodník popri Hornáde atď…). Problém nie je ani s parkovaním.

Dispozícia bytu: chodba, z ktorej je vstup do všetkých miestností, veľká obývačka, veľká spálňa, detská izba, kúpeľňa a samostatné WC. Spálňa a kuchyňa sú orientované na SZ, izba a obývačka, z ktorej je výstup na zasklený balkón, na JV.

Cena bytu je vrátane komplexných služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti.

V prípade rýchleho jednania dohoda na cene možná.

© 2014 - 2016 Real Estate House, Web by NeoPixel.sk